Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Звернення до свідків і потерпілих

Звернення до свідків і потерпілих в результаті Іловайських подій та осіб, що мають докази участі РФ у збройному конфлікті

 

Офісом Генерального прокурора здійснюється процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за фактом розв’язання та ведення представниками влади Російської Федерації, Збройних Сил Російської Федерації та підконтрольних їм іррегулярних незаконних збройних формувань агресивної війни проти України.

В рамках даного провадження розслідуються, зокрема, обставини загибелі, поранення, потрапляння в полон та зникнення безвісти сотень українських військовослужбовців під час бойових дій у серпні 2014 року поблизу м. Іловайськ Донецької області.

З метою встановлення повної картини вказаної трагедії, причин та умов, що їй сприяли, слідчими та прокурорами у рамках провадження досліджуються обставини порушення норм міжнародного гуманітарного права представниками Збройних Сил РФ та підконтрольних їм іррегулярних незаконних збройних формувань, а також можливого недбалого ставлення до військової служби військових службових осіб Командування АТО і підпорядкованих секторів.

Всіх, кому відомі будь-які обставини ведення бойових дій в районі м. Іловайськ у серпні 2014 року, а також обставини збройного протистояння українських військовослужбовців з представниками ЗС РФ та підконтрольних їм іррегулярних незаконних збройних формувань, у кого наявні будь-які докази (речові докази, документи тощо) з приводу вказаних подій, просимо звертатися до Офісу Генерального прокурора для їх дослідження у рамках кримінального провадження.

Згідно з вимогами законодавства за наявності відповідних підстав до учасників кримінального провадження будуть застосовані необхідні заходи забезпечення безпеки.

Засоби для зв’язку наведені у розділі «Контактна інформація».