Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Заволодів понад 8,6 млн грн бюджетних коштів при наданні послуг з енергопостачання – повідомлено про підозру керівнику компанії на Буковині

За процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури директору енергопостачальної компанії повідомлено про підозру у заволодінні бюджетними коштами (ч. 5 ст. 191 КК України).

За даними слідства, наприкінці 2020 року енергопостачальна компанія стала переможцем відкритих торгів на постачання для одного з комунальних підприємств у Чернівецькій області понад 38 млн кВт•год електроенергії на загальну суму понад 65 млн грн.

Після укладення договору директор товариства, використовуючи своє службове становище, достовірно знаючи про відсутність коливань на ринку електроенергії, ініціював підвищення ціни на поставку світла. Як наслідок, сторони незаконно уклали 4 додаткових угоди. 

Внаслідок цих порушень енергопостачальна компанія безпідставно освоїла понад 8,6 млн грн бюджетних коштів.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють детективи ТУ БЕБ у Чернівецькій області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.