Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Судитимуть голову одного з міст Тернопільщини, через службову недбалість якого з власності громади вибули землі вартістю понад 850 тис грн

Прокурори Тернопільської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно голови одного з міст Тернопільщини за фактом службової недбалості (ч. 2 ст. 367 КК України).

Слідство встановило, що міський голова підписав незаконні рішення про передачу у приватну власність 7 земельних ділянок. На сесії органу місцевого самоврядування за ці рішення проголосувало менш як дві третини від присутніх депутатів, і за законом вони вважаються неприйнятими.

Внаслідок недбалості посадовця у приватну власність безоплатно передано 7 належних територіальній громаді земельних ділянок площею більш як 2 га вартістю понад 850 тис грн.

Досудове розслідування здійснювали слідчі СУ ГУНП в області за оперативного супроводу УСР в Тернопільській області ДСР Нацполіції України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.