Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Судитимуть двох псевдоправоохоронців, які служать окупантам на Луганщині

Прокурори Старобільської окружної прокуратури Луганської області скерували до суду обвинувальні акти стосовно двох осіб за фактом колабораційної діяльності (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

Слідством встановлено, що на співпрацю з ворогом пішов житель міста Хрустальний, який до 2014 року працював у правоохоронних органах Луганщини. Відтоді він мав проросійські погляди.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну погодився вступити до незаконно створеного «Старобільського райвідділу внутрішніх справ МВС ЛНР». Допомагав загарбникам формувати відділ окупаційної «поліції» та впроваджувати «руський мир».

Ще одна обвинувачена – жителька села Риб’янцеве Старобільського району. Після захоплення територій вона працевлаштувалася до так званого «Новопсковського райвідділу внутрішніх справ МВС ЛНР».

Влітку 2022 року обоє обвинувачені присягнули на вірність так званій «ЛНР». Під час служби у псевдоправоохоронних органах дотримуються нелегітимних нормативно-правових актів.

Спеціальне досудове розслідування здійснювали слідчі 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.