Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Сприяли окупаційній владі збирати податки з мешканців Херсонщини - судитимуть за держзраду двох колишніх працівниць податкової служби

Прокурори Херсонської обласної прокуратури затвердили та скерували до суду обвинувальні акти стосовно двох колишніх працівниць ГУ Державної податкової служби у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та місті Севастополі за фактом державної зради (ч. 2 ст. 111 КК України).

Слідством установлено, що під час окупації Херсонщини начальниця одного з відділів та головна державна інспекторка податкової служби пішли на співпрацю з ворогом. Маючи досвід та знання у податковій сфері, обвинувачені зайняли керівні посади в окупаційному органі – так званій «Податковій службі Херсонської області».

Жінки сприяли впровадженню на території області російської системи оподаткування, встановленню розміру обов’язкових платежів з мешканців тимчасово окупованих територій. Також вони забезпечували нарахування та встановлення розміру заробітної плати працівникам псевдооргану у російських рублях.

Спеціальне досудове розслідування здійснювалося слідчими територіального управління ДБР у місті Мелітополі.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.