Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Службова недбалість зі збитками у понад 7,2 млн грн – судитимуть посадовця Нацпарку на Буковині

Прокурори Спеціалізованої екологічної прокуратури Чернівецької обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадовця одного з відділів НПП «Черемоський» за фактом службової недбалості (ч. 2 ст. 367 КК України).

Розслідуванням встановлено, що обвинувачений допустив незаконну рубку дерев на території природно-заповідного фонду.

У квітні минулого року він вніс неправдиві відомості до плану та акту відводу ділянки під освітлення дороги на підставі чого фактично було здійснено незаконну порубку дерев. Навколишньому природному середовищу завдано понад 7,2 млн грн шкоди.

У межах розслідування зазначеного кримінального провадження Спеціалізована екологічна прокуратура звернулась з позовом до суду щодо стягнення з обвинуваченого заподіяної шкоди.

Досудове розслідування здійснювали слідчі територіального управління ДБР, розташованого у місті Хмельницькому, за оперативного супроводу Управління СБУ у Чернівецькій області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.