Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Колишні посадовці з Луганщини підозрюються у колабораціонізмі

За процесуального керівництва Луганської обласної та Старобільської окружної прокуратур трьом громадянам України повідомлено про підозру у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

За даними слідства, в квітні 2022 року староста одного з сіл почав співпрацювати з окупаційною владою країни-агресора. Підозрюваний добровільно обійняв посаду так званого «начальника відділу забезпечення життєдіяльності с. Морозівка адміністрації Міловського району ЛНР».

Інший фігурант – колишній посадовець органів місцевого самоврядування, добровільно почав «керувати» селом на посаді «начальника відділу забезпечення життєдіяльності с. Верхня Покровка «адміністрації Старобільського району ЛНР».

В середині 2022 року колишня начальниця відділу соціально-економічного розвитку Старобільської райдержадміністрації Луганської області обійняла псевдопосаду «начальника відділу економічного розвитку адміністрації Старобільського району ЛНР».

Досудове розслідування у кримінальних провадженнях здійснюється слідчими 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.