Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Андрій Костін: Перемога України буде дуже важливим сигналом для всіх, хто наважується розпалювати нові війни та конфлікти в інших частинах світу

Генеральний прокурор Андрій Костін в інтервʼю телеканалу Sky News розповів про зусилля органів правопорядку щодо розслідування воєнних злочинів росії.

"Наразі ми задокументували понад 120 тисяч воєнних злочинів, зокрема вбивства, зґвалтування, тортури, примусові депортації, жорстоке поводження, мародерство та багато інших злочинів. Дуже важливо, що вперше з часів Другої світової війни міжнародна спільнота готова притягнути до відповідальності та покарати тих, хто проявив акт агресії та розвʼязав війну", - розповів Андрій Костін.

Генпрокурор також наголосив на важливості консолідації цивілізованого світу задля подальшої підтримки України в боротьбі з російським агресором.

"Перемога України в інтересах всього цивілізованого світу: США, ЄС, Великої Британії, Канади та багатьох інших партнерів і друзів України. Вони зацікавлені в тому, щоб ми перемогли в цій війні, звільнили свою землю і відновили справедливість. Адже ця перемога буде не лише заради України та українців. Перемога України буде дуже важливим сигналом для всіх тих, хто наважується розпалювати нові війни та конфлікти в інших частинах світу", - зауважив Андрій Костін.