Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Встановили та поширювали злочинний вплив серед осіб, які утримуються в СІЗО – підозрюють «смотрящого» та його спільника

За процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора викрито та повідомлено про підозру так званому «смотрящому» за ДУ «Київський слідчий ізолятор» і його спільнику за фактом встановлення та поширення злочинного впливу (ч. 2 ст. 28, ст. 255-1 КК України).

За даними слідства, підозрювані з використанням «авторитету» у злочинному світі встановили та поширювали злочинний вплив у суспільстві та серед осіб, які утримуються в СІЗО. Перебуваючи в слідчому ізоляторі, один з них набув статусу так званого «смотрящого» за установою.

Разом зі спільником, який був на волі, вони налагодили діяльність зі збору, накопичення, обліку та розпоряджання грошовими коштами – так званим «злодійським общаком». Ці кошти розподіляли на потреби осіб, які утримуються в слідчому ізоляторі. Також кошти «злодійського общака» підозрювані використовували на придбання і переправлення до установи алкоголю та іншої продукції і предметів, заборонених внутрішніми правилами.

Наразі тривають заходи із встановлення інших осіб, причетних до кримінальних правопорушень.

Досудове розслідування здійснюється слідчими Головного слідчого управління Нацполіції України спільно із оперативними працівниками Управління стратегічних розслідувань у м. Києві ДСР Нацполіції України.